Často kladené otázky

Ako fungujú referencie

Hľadáte remeselníka, ale neradi kupujete mačku vo vreci? Overte si komu dáte Vašu dôveru skôr, ako je neskoro. Ľudia na Zlaté Ruky píšu svoje hodnotenia a skúsenosti na remeselníkov, s ktorými už spolupracovali. Ak aj Vy máte skúsenosť, určite napíšte referenciu, pomôžete tým veľa ľuďom.

Referencia je u nás vždy hodnotením konkrétnej zákazky. Referencie tvoria základ našej stránky. Remeselníci u nás referencie zbierajú. Takýmto spôsobom môžu ukázať, v čom sú dobrí, alebo zlí.

Referencie dôkladne overujeme a mimoriadne dbáme na pravdivosť zverejnených informácií. Podvody netolerujeme. Ľudí na podvodníkov zreteľne upozorníme.

Pravidlá pre pridávanie referencií:

Referencia by mala byť hodnotením konkrétnej práce.
Našou snahou je vyzdvihnúť to pozitívne, ale nemáme problém zverejniť aj negatívne referencie. Základným kritériom je vecnosť referencií.

Príklad:
Namiesto "Bola to hrôza a des!!! V živote tým chumajom nevolajte" napíšte radšej "Stena ktorú pán TenATen postavil je na jednom konci o 10cm mimo nákresu", alebo "Namontované dvere sa nedajú zatvoriť, navyše boli pri montáži remeselníkmi poškriabané."