Tarify

Mini
0.00 € referencie
portfólio zákaziek
účasť na dopytoch
Registrácia

Zdarma navždy
Štandard
6.75 € Mini +
dopyty okamžite
odkazy na Váš profil
profil bez konkurencie
Objednávka

Pred objednávaním sa prihláste, alebo zaregistrujte.

100% garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.
Referencie

Môžete zbierať referencie od Vašich zákazníkov a budovať si tak dobrú povesť. Ľudia Vás podľa nich nájdu nie len u nás, ale aj na Google a iných vyhľadávačoch.
hore

Portfólio zákaziek

V prípade, že máte prácu, na ktorú ste hrdý, ale neviete zohnať vyjadrenie zákazníka, môžete túto prácu zverejniť ako "vlastnú referenciu". Zaradí sa medi Vaše referencie, ale bez hviezdičiek a hodnotenia od zákazníka.
hore

Účasť na dopytoch

Môžete sa zdarma zapájať do súťaží o zákazky. Ak zákazku nezískate, nič nezaplatíte. Ak získate z dopytu zákazku, zaplatíte províziu 2% z Vašej ponuky. Garantujeme vtátenie 100% z poplatku, ak sa získaná zákazka nezrealizuje kvôli komplikáciám zo strany zákazníka.
Viac o tom, ako fungujú dopyty.
hore

Prednostné zasielanie dopytov

Budeme Vám informovať o zaujímavých dopytoch z Vášho fachu a oblasti okamžite po schválení operátorom. V bezplatnom režime sa dostanete až k druhej vlne. (Interval ešte upresníme tak, aby bol v prospech aktívnych firiem)
hore

Zobrazovanie odkazov

Budeme zobrazovať "reklamu" na profil Vašej firmy u Vašej priamej konkurencie. Ak ste teda obkladači, odkaz na Váš profil sa bude zobrazovať na stránkach iných obkladačov z okolia (áno, zohľadňujeme Vašu polohu). Cieľom je ponúknuť Vám vynikajúcu efektivitu a zákazníkovi zmysluplné odporúčania.
hore

Bez konkurenčných firiem

Na profile Vašej firmy sa nebudú zobrazovať odkazy na konkurenciu.
hore