Referencia Šatník ROLKOM


Práca
 
Cena
 
Komunikácia
 
hodnotená firma: 847 referencií


Ľubomír
12.07.2011
Popis: Potrebovali sme vyriešiť úložný priestor na oblečenie v novo kúpenom domčeku, rozhodnutie vstavaná nskriňa o rozmeroch (dĺžkaxvýškaxhĺbka)3,2x2,46x0,65 m. Dali sme si urobiť viac návrhov v rôznych spoločnostiach, cestou Pezinkom sme narazili na Rolkom. Vypracovali návrh s viacerými alternatívami. Nakoniec sme celú vec prehodnotili a rozhodli sme sa na odkladanie využiť miestnosť 1,4x2,07 m ako stvorenú na šatník. Telefonicky sme si dohodli stretnutie a dostavili sa so zmenovým návrhom. I napriek blížiacemu sa času zatváracích hodín sa nám venovali, dohodli sme čo a ako a nasledujúci deň sme obdržali návrh,po jeho odsúhlasení sme si dohodli termín zamerania , pri zameraní čas realizácie od myšlienky na šatník uplynulo 5 dní a šatník je hotový :-)

Hodnotenie: Výborná komunikácia, profesionálne jednanie a z nášho pohľadu jeden z najústretovejších prístupov s akým som sa stretol. Práca a realizácia bez akýchkoľvek problémov výroba do troch dní od zamerania !!!, v dohodnutom termíne zamestnanci avizovali príchod, prišli osadili šatník a následne po sebe upratali a odišli. Úžasné využitie priestoru, nenápadné účelné fakt super práca, vrele odporúčame.

Spolu: 5.00 z 5 hviezdičiek

Komentáre

Rolkom s.r.o.
20.07.2011 - 17:42
Ďakujeme Vám pán Ľubomír za referenciu a prejavenú dôveru.

Dodacia lehota na Vstavané Skrine od 3 - 10 dní včetne zamerania a štandardnou zárukou 5 rokov na mechanizmy, INTERIÉR a PRÁCU.

Patrik
Pridať komentár