Referencia Maľovanie, upratovanie bytu


Práca
 
Cena
 
Komunikácia
 
hodnotená firma: 15 referencií


Marta
06.05.2011
Popis: Služby spoločnosti ANER HAUS s.r.o. využívame dlhodobo. Momentálne pre nás maľovali štvorizbový byt, každú izbu inou farbou, umývateľnou. Zároveň išlo o uskutočnenie drobných rekonštrukčných prác (lišty, silikónovanie vane, výmena podlahových dlaždíc a pod.) v rámci údržby bytu.
Podstatné pre nás bolo uskutočnenie prác v našej neprítomnosti, s minimalizovaním prác na našej strane.

Hodnotenie: Spoločnosť ANER HAUS s.r.o. odviedla perfektnú prácu. Majstri sami poodsúvali a pozakrývali nábytok (nebolo potrebné vypratávať veci zo skríň). Vymaľované bolo skvele, to isté platí o rekonštrukčných prácach. Bez akýchkoľvek závad. Spoločnosť sama dodala potrebný materiál (lep, silikón, tmel...). Všetky potrebné práce naviac boli s nami konzultované, dostali sme aj mnoho užitočných rád a odporúčaní, ako postupovať. Komunikácia bola výborná, dostávali sme priebežné informácie, ako aj informáciu, že práce boli ukončené. Práce boli ukončené pred dohodnutým termínom. Ocenili sme najmä perfektne uprataný byt - vrátane umytia okien, tepovania kobercov a podobne. Byt dýchal novotou, čistotou, z našej strany nebola potrebná takmer žiadna robota.
Summa summarum - perfektná a profesionálna robota, navyše komunikácia s veľmi príjemnými ľuďmi. Výhodou je, že dostanete všetko v jednom - remeselné práce, maľovanie i upratanie bytu. Spoločnosť ANER HAUS s.r.o. jednoznačne všetkým odporúčame.


Spolu: 5.00 z 5 hviezdičiek

Komentáre

Pridať komentár