Referencia Pozor na firmu VIP agency


Práca
 
Cena
 
Komunikácia
 
hodnotená firma: 2 referencie


lenka
13.08.2018
Popis: Prerábka bytu s výnimkou elektroinštalácie, podláh a malieb

Hodnotenie: Dávajte si pozor na túto firmu. Práce na byte mali podľa slov konateľa trvať 10 -13 dní, je to už 3 mesiace a byt nie je dokončený. Hlavne im nedávajte peniaze dopredu, lebo v prípade ak im ich dáte tak ako požaduje konateľ, prác sa nedočkáte. My sme ich platili každý týždeň a dosť vysokými sumami, pri dokončovacích prácach sme im však zaplatili celú sumu naraz, akonáhle mali peniaze na náš byt už neprišli. Tak sa tej chyby vyvarujte.

Ďalej si dajte pozor, čo máte dohodnuté a napísané, za akúkoľvek maličkosť, čo budete chcieť Vám budú rozpočet enormne navyšovať, bez toho, aby Vám to oznámili, že ide o práce navyše. Keďže nie ste majstri nemôžte počítať so všetkým, s čím oni rátajú a takto si robia kšefty. Suma na začiatku je síce nízka, ale vy si neuvedomíte, že tam nemáte zarátaných kopec vecí až pri prerábke, keď Vám začnú naratávať, čo všetko ste tam nemali.

Ďalej si dajte pozor na odbornosť daných pracovníkov, myslia si, že sa do všetkého vyznajú, ale nie je to tak. Nám už stihol popukať nivelák vo všetkých izbách. Každý vie aký je drahý nivelák a práce, samozrejme, že to aj opravili nesprávne. Vôbec tomu nerozumejú. Máme k tomu aj fotodokumentáciu Taktiež nám dali nesprávne revízne dvierka k plynomeru, podľa slov kurenára, to budeme to musieť prerobiť, aby sme nedostali od plynárov pokutu. Ale vyznajú sa vo všetkom. To už nehovorím o búracích prácach, keď mali statický posudok a robili si podľa seba, pričom boli opakovane upozorňovaní na nesprávne technologické postupy. Sadrokartóny a stierky nám odovzdali samozrejme nedokončené, veď je to veľmi náročné niečo dokončiť a odovzdať už keď disponujem peniazmi. (viď fotodokumentácia)
Na reklamácie a sťažnosti samozrejme nereagujú, veď oni nemusia dodržiavať žiadne zákony. Žiaľ robia zlé menom všetkým majstrom.


Spolu: 1.00 z 5 hviezdičiek

Komentáre

Pridať komentár